PŘÍPRAVNÉ  ZÁPASY

 

Příprava na sezónu 2008-2009

Jaro 2009

Přátelský zápas 8.3. -  Slabčice - Chrášťany  4 : 4  ( 0:3 ), naše branky M.Zeman 2, Z.Zeman, Papoušek.

První zápas v jarní přípravy neměl z naší strany valnou úroveň, ale hlavní bylo se trochu rozhýbat. Domácí byli herně šikovnější, a ve druhé půli jsme měli opravdu namále. V brance se prostřídali Michalec a P.Vlasák a v poli si zahráli  P.Mach, V.Mach, Suchan, Boháč, Vomáčka, Z.Zeman, M.Zeman, Z.Svatoš, Svoboda, Papoušek, Dědič, Zavadil ( mladík z Týna ).

Přátelský zápas 13.3.  Chrášťany - Mladá Vožice  2 : 5  ( 2 : 2 ), naše branky P.Svatoš, Vomáčka.

Z probíhajícího soustředění jsme si odskočili na umělku do Sez.Ústí, kde jsme odehráli kvalitní zápas s účastníkem I.B třídy. Na krásném hřišti za umělého osvětlení favorit jasně vyhrál, ale herně jsme ostudu rozhodně neudělali. Chytal Cihla a v poli  zahráli si tito : Svoboda, V.Mach, Suchan, Landa, Dědič, Boháč, Vomáčka, Z.Zeman, Jirásek, P.Svatoš, Koukol.

Přátelský zápas 14.3.  Chrášťany - Koloděje  4 : 3  ( 2 : 1 ), naše branky Z.Zeman 2, Jirásek, P.Svatoš.

Další zápas hraný hned ráno po minulém těžkém zápase ( a také pro někoho těžké noci ... ) . V celkem vyrovnaném utkání jsme přece jen byli trochu lepší a při proměňování šancí mohlo být skóre daleko vyšší. Chytal Cihla a v poli  zahráli si tito : Svoboda, V.Mach, Suchan, Landa, Dědič, Boháč, Vomáčka, Z.Zeman, Jirásek, P.Svatoš, Koukol, P.Mach, Michalec ( ten pak i chytal ).

Přátelský zápas 21.3.  Chrášťany - Bechyně  1 : 2  ( 0 : 1 ), naši branku dal M.Boháč st.

Poslední příprava na umělce v Sez.Ústí, kde jsme odehráli kvalitní zápas s účastníkem I.A třídy. Ve zraněními a různými omluvenkami okleštěné sestavě jsme ostudu rozhodně neudělali a pěkně jsme si zahráli, v brance nám ohromně pomohl Kuba Vachuta ( bohužel bude na jaře chytat v týnském dorostu ... ). V poli  zahráli si tito : Z.Svatoš, V.Mach, Suchan, T.Vachuta, Dědič, Boháč, Vomáčka, M.Zeman, P.Svatoš, Mikolášek, Boháč st., Koukol.

 

 

Podzim 2008

Přátelský zápas 15.8. -  Chrášťany - Hvožďany  8 : 0  ( 3:0 ), branky vstřelili P.Svatoš 3, Vomáčka 2, P.Mach, Jirásek, Z.Zeman

Poslední příprava před ostrým startem dopadla výborně, i když soupeř byl neškodný. Hrálo se téměř celý zápas 10 na 10, takže bylo více prostoru, a soupeře jsme jednoznačně převálcovali ... Zahrálo by si i více lidí, jenže nebyli k dispozici ! Chytal tedy Vachuta a v poli si zahráli si tito : Svoboda, V.Mach, P.Mach, Mikolášek, Vomáčka, Z.Zeman, Boháč, Jirásek, P.Mach, P.Svatoš.

 

Turnaj v Kolodějích, 9.8.  -  3.místo

Na turnaj jsme se těšili, na obzoru byl prestižní první zápas s Kolodějemi ! Bohužel nastaly opět problémy se sestavou, zejména vinou mnoha zranění a nepřítomností. Takže jsme strávili sice příjemné odpoledne, ale taky jsme museli strávit porážku od Koloděj ! V zápase o umístění to pak bylo trochu lepší, celkově však s vlastní hrou spokojeni být nemůžeme. Na příští rok se musíme připravit daleko lépe, a nenechat tak například vyhrát Březnici ...  V brance se střídali Cihla a P.Vlasák, v poli se snažili Michalec, Z.Svatoš, V.Mach, Z.Dlouhý, Matějka, P.Mach, Z.Zeman, Vomáčka, M.Zeman, Mikolášek, T.Dlouhý, Jirásek, P.Svatoš.

Výsledky : 

Koloděje - Chrášťany 4 : 2 ( J. Kubíček 2, Pospíchal, Chalupa - Vomáčka 2 )                                                                                                Březnice - Bavorovice B  4 : 0 ( K.Kubíček, Pikl, Mikoláš, Kníže ml. )           

o 3.místo : Chrášťany - Bavorovice B  6 : 1 ( Jirásek 3, Vomáčka, P.Svatoš, Mikolášek )

finále : Březnice - Koloděje 2 : 0  ( K.Kubíček, Kníže ml. )

nejlepší brankář - Božovský, nejlepší hráč K.Kubíček ( oba Březnice )

 

Přátelský zápas 3.8. -  Temelín - Chrášťany  1 : 5  ( 1:2 ), všechny naše branky vstřelil Jirásek !!

Tentokrát jsme měli docela dobrou sestavu a kromě úplného začátku zápasu to bylo jasně znát - soupeře jsme jednoznačně přehráli a Karel Jirásek si ve svém nejprestižnějším možném zápase s chutí zastřílel ( ... jinak by to prý měl doma i v práci psychicky náročné ... ). Chytal Jirka Cihla a v poli si zahráli si tito : Svoboda, Vachuta, V.Mach, Pastor, Dědič, Mikolášek, Vomáčka, Z.Zeman, M.Zeman, Jirásek, P.Mach, P.Svatoš

Turnaj v Kostelci nad Vltavou, 26.7.  -  2.místo

Na turnaj jsme se sice přihlásili, ovšem už s vědomím, že spousta hráčů nebude k dispozici. Přesto se podařilo různě sehnat 14 lidí, a turnaj systémem každý s každým ( 2x25 min ) odehrát a nakonec obsadit 2.místo. Zúčastnili se - Michalec, P.Mach, Z.Zeman, Vomáčka, M.Zeman, Mikolášek, T.Dlouhý, Pisinger, Papoušek ( možná posila z Týna ), již ne naši hráči J.Hartman a P.Dlouhý, a tři pomocníci ze Slabčic - Denis, Kočmíd a M.Bican.

Výsledky :  Chrášťany - Kostelec 0 : 6,  Chrášťany - HC Mělník 4 : 2 ( Kočmíd 2, Denis, Z.Zeman ), Chrášťany - HC Božetice 0 : 0. Po každém zápase se navíc kopaly penalty jako pomocné kritérium, a protože jsme 2 rozstřely vyhráli, dosáhli jsme na druhé místo. Vítězem turnaje se stalo mužstvo HC Božetice.

Přátelský zápas 19.7. -  Slabčice - Chrášťany  3 : 5  ( 2:3 ), naše branky Jirásek 3, Z.Zeman, Vomáčka.

První zápas v nové sezóně neměl z naší strany valnou úroveň, rovněž sestava nebyla nijak základní. Domácí byli herně docela šikovní, ale jinak bezzubí, my jsme vyrobili spoustu chyb a nepřesností, ale na vítězství to nakonec stačilo. Chytal P.Vlasák a v poli si zahráli si tito : Michalec, V.Mach, Suchan, Landa, Boháč, Vomáčka, Z.Zeman, M.Zeman, Jirásek, Vachuta, T.Dlouhý, Z.Dlouhý.

 

 

Přehled přípravy na sezónu 07-08 si můžete přečíst  ZDE.

Přehled přípravy na sezónu 06-07 si můžete přečíst ZDE.