SEZÓNA 2007/2008 - III.třída, skupina B

 

 

III.třída sk.B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Roudné B

 

4 : 0

 

4 : 0

 

 1 : 0

 

 5 : 0

 

2 : 0

 

4 : 0

 

1 : 0

2

Úsilné

 

 

3 : 1

 

 2 : 3

 

 6 : 2

 

 2 : 3

 

0 : 2

 

 2 : 0

 4 : 3

3

Ševětín B

2 : 3

 

 

3 : 1

 

0 : 0

 

 1 : 1

 

3 : 2 

 

 0 : 1

 

1 : 1

4

Nemanice B

 

4 : 2 

 

 

0 : 1

 

0 : 6

 

4 : 2 

 

2 : 2

 

 3 : 3

 0 : 1

5

Loko ČB B

1 : 0

 

5 : 1

 

 

5 : 1

 

1 : 0 

 

 8 : 0

 

 1 : 3

 

2 : 2

6

D.Bukovsko

 

 2 : 1

 

3 : 1

 

 

2 : 1

 

0 : 0 

 

 1 : 2

 

 2 : 5

 3 : 0

7

K.Újezd B

 4 : 4

 

4 : 2

 

2 : 3

 

 

 2 : 2

 

6 : 2

 

4 : 2

 

 

8

Nové Hodějovice

 

0 : 1 

 

4 : 1 

 

 

 

 

0 : 1

 

 0 : 2

 

1 : 0

 

9

Horní Stropnice

 6 : 1

 

3 : 0 

 

 

 

5 : 1

 

 

5 : 3

 

2 : 1

 

 

10

Pedagog ČB

 

4 : 1 

 

 

 

 3 : 1

 

 0 : 3

 

 

 2 : 4

 

2 : 1

 

11

Borek

 0 : 0

 

 

 

 0 : 1

 

 1 : 1

 

1 : 1

 

 

 

 

2 : 3 

12

Chrášťany

 

 

 

 2 : 0

 

 2 : 1

 

 0 : 5

 

5 : 1

 

 

0 : 0

 

13

Neplachov

 

 

 4 : 2

 

3 : 1 

 

7 : 0

 

3 : 2

 

 0 : 1

 

 

 

14

Rudolfov B

 

 

 

 

 

 

 

 2 : 1

2 : 2

 1 : 2

1 : 1

2 : 3 

1 : 0

 

 

III.třída, sk.B, 26. kolo , 21. - 22.června 2008

Sobota , 21.6. od 14.30  -   Úsilné  -  Chrášťany  3 : 2  ( 2 : 2 )       

Branky a nahrávky :  20.  vlastní  (  Vomáčka )

                                    30.  vlastní  ( Vomáčka )

Rozhodčí  Jos. Buřič ( nic moc ),  bez karet

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor , Michalec  - Z.Zeman,  Suchan, Vomáčka, J.Hartman  -  Mikolášek , Jirásek . Dále už nikdo nebyl, jenom zraněný Míra Boháč s praporkem.

 Komentář :

Hosté dorazili k poslednímu zápasu v okleštěné sestavě a bez možnosti střídání. Tentokráte na začátku gól nedali – naopak dostali hned z prvního rohu domácích. Těm bylo hostů ve velkém horku na nezvyklém hřišti zřejmě líto, a tak si dali dva vlastní góly. Vomáčka dvakrát nacentroval a domácí obránci dvěma přesnými hlavičkami do vlastní sítě poslali hosty do vedení. Ještě do poločasu bylo vyrovnáno, to když brankář Cihla neudržel míč po trestném kopu a domácí útočník se štěstím doklepl.  Druhý poločas měli herně v režii hosté, ale nepodařilo se jim žádnou z příležitostí využít, největší měli Z.Zeman a hlavou Mikolášek. Domácí hráli svůj typický nakopávaný fotbal, který mají na svém hřišti výborně zažitý a kde každý nákop z vlastní poloviny je ihned nebezpečný. Jeden takový se jim povedl nedlouho před koncem a přinesl jim vítězný gól. Hosté už pak i přes velkou snahu neměli sílu ani štěstí na vyrovnání. Pozitivní ze zápasu byla akorát kvalitně zadělaná žízeň na dokopnou.

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  Kamenný Újezd B  7 : 0  ( J.Král 2, Pekárek, Brom, Zoch, vlastní 2 )

Dolní Bukovsko  -  Nové Hodějovice  4 : 0  ( Sobota, Tomasko, Mikeska, Mach )

Loko ČB  -  Horní Stropnice  2 : 1  ( Vitha, Kocmich  -  Szypula )

Nemanice B  -  Pedagog ČB  4 : 0  ( Kolář, Strnad, Botko, Řehoř )

Ševětín B  -  Borek 6 : 1  ( Pícha 2, Kříha 2, Voneš, Lukucz  -  Kojan )

Roudné B  -  Neplachov  0 : 3

 

III.třída, sk.B, 25. kolo , 14. - 15.června 2008

Sobota , 14.6. od 17.00  -   Chrášťany  -  Roudné  B   3 : 5  ( 2 : 3 )       

Branky a nahrávky :  10.  M.ZEMAN (  Jirásek )

                                    35.  SVOBODA

                                    48.  M.ZEMAN ( Vomáčka )

Rozhodčí  Špelina, Jar.Buřič, Pícha ( v pohodě, bez karet ),  za hosty skóroval 4x Šolc, 1x Kubeš

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor ( 80.Z.Svatoš ), Michalec (55. Dědič )  - Z.Zeman,  P.Mach, Vomáčka, J.Hartman  -  M.Zeman , Jirásek ( 70. P.Svatoš ). Dále už byl k dispozici pouze Mikolášek, chyběli zranění a nemocní.

Komentář :

Do Chrášťan  přijelo béčko Roudného s jasným cílem přiblížit se postupu do okresu. Domácí jim kvalitním výkonem tento cíl velmi znepříjemnili, ubránit „krajského“ Šolce se ovšem nepodařilo. Již tradičně jsme se rychle ujali vedení, když Jirásek utekl po křídle a předložil před prázdnou branku Martinu Zemanovi. Hosté předváděli rychlý a dynamický fotbal a bylo jen otázkou času, kdy domácí přetížená obrana padne. První tři velké šance ještě výtečně chytil brankář Cihla, pak ale dvakrát zůstal nepokrytý Šolc a skóre otočil. Herně jsme se snažili držet krok a podařilo se  nám vyrovnat – to se výstavní střelou ze 30m prezentoval pravý obránce Zdeněk Svoboda. Skóre bohužel do poločasu nevydrželo, z úplně poslední akce se hlavou prosadil Kubeš. Do druhé půle jsme vstoupili opět lépe a podařilo se nám skóre srovnat, když Vomáčkův trestný kop gólman hostů neudržel a nejdříve u míče byl dorážející Martin Zeman. Zápas byl i nadále oboustranně kvalitní a korektní, a rozhodl ho dalšími dvěma góly ze standardních situací hostující Šolc. Sice jsme se pak ještě snažili korigovat a připravili si několik nadějných akcí, ale do konce jsme je nedotáhli, a tak si hosté vybojovali zřejmě jistý postup do okresního přeboru. S velkým přehledem řídila trojice delegovaných rozhodčích.

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Neplachov  -  Rudolfov  B  0 : 1  ( Brom )

Pedagog ČB  -  Ševětín B  3 : 3  ( Turek, Šíma, Vítovec  -  Pícha 3  )

Borek  -  Úsilné  1 : 2  ( Valenta  -  Leština 2 )

Horní Stropnice  -  Nemanice B  3 : 0  kont.

Nové Hodějovice  -  Loko ČB  B  0 : 0

Kamenný Újezd B  -  Dolní Bukovsko  1 : 0  ( Stegbauer )

 

III.třída, sk.B, 24. kolo , 7.-8. června 2008

Neděle , 8.6. od 17.00  -   Neplachov  -  Chrášťany  0 : 3  ( 0 : 3 )       

Branky a nahrávky :  5.  JIRÁSEK ( Vomáčka )

                                    20.  Z.ZEMAN

                                    35. P.SVATOŠ  ( Jirásek, V.Mach ) 

Rozhodčí  Kodl ( s přehledem ) ŽK -  Svoboda, P.Mach

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Landa, Dědič (75.J.Hartman) - Z.Zeman,  Suchan ( 46. Michalec ), Vomáčka, P.Mach -  Jirásek ( 46. M.Zeman ), P.Svatoš. Dále byli připraveni Mikolášek, Pastor ( zatím s praporkem ), chyběli zraněný Boháč a nemocný Dlouhý.

Komentář :

Přijeli jsme k zápasu konečně také s plnou lavičkou, a samozřejmě také jako vždy s touhou vyhrát. Ta se začala naplňovat už v 5.minutě, kdy nejlepší střelec Jirásek převzal před vápnem míč a střelou zpoza obránce trefil po zemi přesně k tyči. Domácí se tlačili dopředu zejména po svých rychlých krajích, ale naši beci se drželi výborně a do šancí nikoho nepustili. Navíc jsme měli znatelnou herní převahu uprostřed hřiště, dařily se přihrávky a byly i další pěkné momenty. Druhý gól nepadl z nějaké velké šance – Zdeněk Zeman před vápnem tančil a nevěděl co s míčem, tak ho poslal na branku a krásně vyhnal všechny pavouky ze šibenice. Nadále se nám dařilo eliminovat zejména domácího střelce Brčáka, ten se dostal do jediné šance, ale skvěle zasáhl Cihla. Ještě do půle jsme přidali další branku, kdy Jirásek po křídle utekl a připravil pohodlnou pozici pro Petra Svatoše. Vynikající první poločas mohl dopadnout ještě lépe, ale Jirásek ještě dvě pěkné šance nedal. Do druhé půle jsme  vystřídali a polevili tempo zápasu, domácím se však přes veškerou snahu nepodařilo vstřelit gól, jejich šance pochytal zkušený Cihla, jednou domácí útočník netrefil již prázdnou branku. I nadále jsme také zkoušeli dopředu něco vymyslet, ale už se tak nedařilo jako v první půli. Na pohodlné vítězství to však stačilo. Pod dohledem delegáta pískal Kodl, a zápas zvládl dobře, navíc hráči obou mužstev neměli zájem vyvolávat konfliktní situace.   

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  D.Bukovsko  1 : 1  ( Pekárek -  R.Mach )

Loko ČB B  -  Kamenný Újezd B  3 : 0  ( Dvořák, Krotký, Čapek )

Nemanice B  -  Nové Hodějovice  1 : 4  ( Řehoř  -  Cenek, Jáchym, Novák, Benda )

Ševětín B  -  Horní Stropnice  1 : 0  ( Pícha )

Úsilné -  Pedagog  1 : 2  ( Leština  -  Šíma, Turek )

Roudné B  -  Borek  4 : 0  ( Csavoj 2, Pintér, Šolc )

III.třída, sk.B, 23. kolo , 31.května - 1.června 2008

Sobota , 31.5. od 17.00  -   Chrášťany  -  Rudolfov B   2 : 1  ( 2 : 1 )       

Branky a nahrávky :  5.  P.SVATOŠ  (  Vomáčka )

                                    30.  JIRÁSEK ( Vomáčka )

Rozhodčí  Zevl ( klasika ... ),  ŽK -  2x P.Mach , ČK  Petr Mach,  za hosty skóroval Pekárek

Sestava  :  Cihla  -  Svoboda, V.Mach, Michalec, Dědič  - Z.Zeman, Suchan, Vomáčka , P.Mach -  P.Svatoš ( 20.J.Hartman ), Jirásek.  Déle už byli přítomni pouze Mikolášek ( ten radši točil pivo ) a Z.Svatoš, všichni ostatní z různých důvodů chyběli.

Komentář :

Tentokrát k nám přijelo béčko Rudolfova a ukázalo se být lepším protivníkem než Borek minulý týden. Opět jsme se rychle ujali vedení, když Vomáčka vystihl pomalou a váhavou rozehrávku a předložil před prázdnou branku Petru Svatošovi. Hra byla celkem vyrovnaná, ale také plná nepřesností. Více příležitostí si přece jen vytvářeli domácí, jenomže již tradičně je neproměňovali. Ve 20.min Suchan krásně prohodil míč středem sám sobě a postupoval na branku, místo gólu však v koncovce selhal. Po chvíli pronikl do vápna nejlepší střelec Jirásek, položil si celou obranu i s brankářem, ale ani na několikrát se mu nepodařilo trefit poloodkrytou branku. Naopak hosté rychle rozehráli a brejk přesně zakončil na 1:1 Pekárek.  Naštěstí jsme hned za 5 minut získali vedení zpátky, Vomáčkův rohový kop usměrnil hlavou „pod víko“  Jirásek. Rozhodčí Zevl si počínal standardně, tedy svým svérázným způsobem, ale zápas měl pod kontrolou a nic zásadního neovlivnil. Pouze poslal předčasně do kabin domácího Petra Macha, který okomentoval jeden ze soubojů zvoláním „fauly !“, no a to se nesmělo. Hosté měli pár závarů a rohů, ale v koncovce nebyli důrazní a brankář Cihla vše bez potíží pochytal. Domácí byli i ve druhé půli nebezpečnější, ale pojistit náskok se nepovedlo. Suchan po vysunutí Vomáčky pálil tvrdě a krásně, tam se vytáhl hostující gólman; trestný kop ze 20m nasměrovala hlava ve zdi těsně vedle na roh, Jirka Hartman utekl po pasu Jiráska, přehodil brankáře, ale míč branku minul; v poslední ze šancí po průniku Suchana  střílel z voleje Vomáčka těsně vedle. Ve velkém horku jsme tak těsně ale zaslouženě uhráli další 3 body.

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Borek - Neplachov  2 : 2  ( Vlček, Dvořák  -  Brčák 2 )

Pedagog ČB  -  Roudné B  0 : 4  ( Šolc 3, Trapl )

Horní Stropnice - Úsilné  3 : 3  ( Smolen, Szypula, Vrbata  -  Hála, Vondřich, Mašek  )

Nové Hodějovice  -  Ševětín B  2 : 0  ( Holzer, Dvořák )

Kamenný Újezd B  -  Nemanice B  2 : 5  ( Soukup, Molnár  -  Dubský 2, Motl 2, Petrovič  )

Dolní Bukovsko  -  Loko ČB B  2 : 2  (  Klika, Malecha  -  Sikora, Niedl  )

 

III.třída, sk.B, 22. kolo , 24.-25. května 2008

Sobota , 24.5. od 17.00  -   Chrášťany  -  Borek   3 : 0  ( 2 : 0 )       

Branky a nahrávky :  1.  JIRÁSEK ( P.Mach )

                                    10.  JIRÁSEK ( Vomáčka )

                                    65. J.HARTMAN  ( Vomáčka ) 

Rozhodčí  Pileček, takové uťápnuté nic, ŽK -  P.Mach ( za volejbal ), Jirásek ( za prstýnek ), Suchan ( za vymyšlený zásah loktem ) !!

Sestava  :  Michalec  -  Svoboda, V.Mach, Suchan, Dědič  - Z.Zeman, P.Mach, Vomáčka , Matějka ( 80.Z.Svatoš ) -  J.Hartman (70.M.Zeman ), Jirásek.  Tentokrát byl připraven i uzdravený Pastor ( zatím bezpečně jistil praporek ), chyběli zranění Boháč a P.Svatoš, a nemocný Dlouhý.

Komentář :

Pustili jsme se do soupeře zhurta a už v první minutě otevřel skóre Jirásek po krásném pasu od P.Macha. Za dalších pár minut vybídl Vomáčka přesnou přihrávkou opět aktivního Jiráska a ten zkušeně zvýšil na 2 : 0.  Hosté byli dopředu bezzubí a vzadu zranitelní pod neustálým tlakem, takže jsme si vypracovali do poločasu ještě nejméně tři čtyři vyložené šance, ale neproměnili. Nejvíce volala po gólu šance Vomáčky po průniku Jiráska, ale míč místo v síti skončil daleko v obilí ( ještě že mají u Jirásků vycvičeného psa ohaře, takže míč se brzy našel ... ) Naopak těsně před půlí mohl snížit z brejku jediný aktivní a nebezpečný hostující hráč Slezák, ale těsně minul pravou tyč. Ve druhé půli pokračovala naše jasná herní převaha a snaha o navýšení skóre - bojovali jsme hlavně sami se sebou, protože jsme šance zahazovali, aniž by se brankář musel vytáhnout. Uklidňující gól nakonec přišel, když se po přímém kopu po odraženém míči na přední tyči nejlépe orientoval J.Hartman ( hrající jeden z posledních zápasů před plánovaným drahým přestupem do Koloděj ! ). Pak jsme ještě zahodili několik tutovek ( Vomáčka, Jirásek, Matějka ), spoustu dobrých akcí jsme ani do koncovky nedotáhli, ale jasné body už jsme si vzít nenechali.  Hosté se k nebezpečným situacím dostali pouze dvakrát, jednou bravurně zasáhl brankář Michalec, podruhé mu pomohla tyč. Sem tam zápas rozvířil nepřesnými výroky nejistý rozhodčí Pileček ( bylo na něm znát, že si na pískání v takto nízké soutěži teprve zvyká  ...  ) , ale jinak se hrálo v klidu. Body zaslouženě a jasně zůstaly v Chrášťanech. Konečně jsme pěknou hrou uspokojili také diváky ( na rozdíl od minulého domácího propadáku ), úspěch jsme pak svlažili zmrzlým pivem a výtečně vyuzenou rybou ...

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  Loko ČB B  1 : 6  ( Kubů  -  Niedl 3, Bauer, Kříž, Kocmich )

Nemanice B  -  Dolní Bukovsko  2 : 0  ( P.Kolář, Damašek )

Ševětín B  -  Kamenný Újezd B  4 : 3  ( Voneš 2, Joza, Lukucz  -  Stegbauer 2, Nejedlý  )

Úsilné  -  Nové Hodějovice  1 : 5  ( Ocelák  -  Benda 2, Dvořák, Holzer, Jáchym )

Roudné B  -  Horní Stropnice  4 : 1  ( Kadlec, Šolc, Kubeš, vlastní  - Smolen )

Neplachov - Pedagog ČB  3 : 1  ( Čada, Šubrt, Brčák  -  Turek  )

 

III.třída, sk.B, 21. kolo , 17.-18. května 2008

Sobota , 17.5. od 17.00  -  Pedagog ČB  -  Chrášťany   3 : 0  ( 2 : 0 )       

Branka  :  bohužel se nezadařilo ( jen jednou Milanovi do vlastní sítě ... )

Rozhodčí  Jos.Buřič, docela OK, bez karet

Sestava  :  Cihla  -  Michalec, V.Mach, Mikolášek, Dědič  - Z.Zeman, P.Mach, Vomáčka , Boháč ( 40.Matějka ) -  Jirásek, P.Svatoš ( 65.Suchan )  Více už nás dále opět nebylo, z různých důvodů.

Komentář :  Minulý týden jsme moc nenapravili. Na velkém hřišti v Bavorovicích bylo spoustu místa, ale nám to snad spíše vadilo. V sestavě navíc dva zranění, a taky jsme neměli ani kousek štěstí, spíše smůlu ( viz vlastní gól ). Při zakládání útoků jsme si počínali velice nepřesně, a při akcích, které jsme nějak dotáhli až do vápna, chyběla rozhodnost i větší štěstí, prostě nám asi nebylo přáno. Takže veliké dusno nám nic moc pozitivního ( tedy hlavně body ... ) nepřineslo.

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Borek  -  Rudolfov B   0 : 3  ( Linhart, Zloch, Král )

Loko ČB B -  Nemanice B   7 : 0  ( Krotký 2, Mathe 2, Kocmich, Bauer, Choutka  )

Dolní Bukovsko  -  Ševětín B   6 : 1  ( Kadlec 2, Mikeska, Zahradník, Malecha, Mach - Kříha  )

Kamenný Újezd B  -  Úsilné 3 : 1  ( Ďurica 2, Fousek  -  Masopust  )

Nové Hodějovice  -  Roudné B   2 : 3  ( Benda, Dvořák  -  Kubeš, Janovský, Mertl )

Horní Stropnice  -  Neplachov  4 : 0  (  Mikl 3, Szypula )  

 

III.třída, sk.B, 20. kolo , 10.-11. května 2008

Sobota , 10.5. od 17.00  -   Chrášťany  -  Horní Stropnice  1 : 2  ( 0 : 1 )       

Branka  :  60.  JIRÁSEK ( Boháč )

Rozhodčí  Šťastný, dělal si zejména s hosty co chtěl,  ČK 0:3  !!! , pro nás ŽK - P.Mach, Z.Zeman

Sestava  :  Cihla  -  Svoboda, V.Mach, Suchan ( 15.Matějka, 80.Mikolášek ), Michalec  -  Z.Zeman, Dlouhý, Vomáčka , Boháč  -  Jirásek, P.Mach.  Více už nás dále nebylo. 

Komentář :  To co jsme předvedli, se nedá ani  moc slovy popsat, a vůbec do toho nemám chuť. Pouze se dá říci, že to se musí zažít, jinak je to těžko k uvěření. A bude to na delší rozbor při dokopné ...  Prosadit se proti hostům, hrajícím po zásazích rozhodčího jenom v osmi lidech, se nám nepodařilo. Snaha byla křečovitá, nikdo na sebe nevzal zodpovědnost. No, asi se i takový zápas má jednou za život odehrát ...  

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  Nemanice B  5 : 1  ( Sójka 2, Král, Brom, Bajer  -  Motl  )

Ševětín B  -  Loko ČB B  0 : 2  ( Krotký, Niedl  )

Úsilné  -  Dolní Bukovsko  1 : 1  ( Mašek - Zahradník  )

Roudné B  -  Kamenný Újezd B  6 : 1  ( Janda 2, Kubeš 2, Vogl, Šulda  -  Nejedlý  )

Neplachov  -  Nové Hodějovice  0 : 1  ( Benda )

Borek  -  Pedagog ČB  3 : 1  ( Kojan 2, Vlček  -  Lojka  )  

 

III.třída, sk.B, 19. kolo , 3.-4. května 2008

Sobota , 3.5. od 17.00  -   Nové Hodějovice  -  Chrášťany  0 : 1  ( 0 : 0 )       

Branka  :  65.  VOMÁČKA ( Jirásek, Mikolášek )

Rozhodčí  Hora, s přehledem, bez karet

Sestava  :  Cihla  -  Svoboda, V.Mach, P.Mach, Dědič  -  Z.Zeman, Dlouhý, Vomáčka , Boháč  -  Jirásek, P.Svatoš ( 60. Mikolášek ). Více už nás nebylo, jen zranění Pastor se Suchanem. 

Komentář :   Docela pěkný zápas, oboustranně hraný v pohodě ( včetně výkonu rozhodčího ), pár nebezpečný situací před oběma brankami, i když se spíše hrálo mezi šestnáctkami. Těsnou nám výhru zajistil rychlý brejk, který po přistrčení Jiráska proměnil přesnou šmudlou k tyči Vomáčka. Domácí jsme přeci jen drželi zkrátka, po gólu jsme mohli z dalších situací i zvýšit, ale už se to nepovedlo. Nicméně body zvenku byly příjemné. Bohužel se zranil P.Svatoš, kterého teď problémy se svalem moc na hřiště nepustí.

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Pedagog ČB  -  Rudolfov B   1 : 1  ( Lojka - Pekárek )

Nemanice B  -  Ševětín B  3 : 0  ( Palkoska, Jarolím, Kolář )

Loko ČB B  -  Úsilné  2 : 0  ( Kocmich, Krotký )

Dolní Bukovsko  -  Roudné B  3 : 5  ( Sobota, Klika, R.Mach  -  Nohava 2, Janovský, Kubeš, vlastní )

Kamenný Újezd B  -  Neplachov  0 : 4  ( Brčák 2, Šubrt 2 )

Horní Stropnice  -  Borek   1 : 0  ( Bláha )

 

III.třída, sk.B, 18. kolo , 26.-27. dubna 2008

Sobota , 26.4. od 17.00  -    Chrášťany - Kamenný Újezd B  3 : 0 kont.       

Rozhodčí  Zevl ani nedostal šanci něco předvést ...

Sestava  :  nakonec nebyla potřeba  -  přítomni Michalec, Svoboda, V.Mach, P.Mach, Matějka, Z.Zeman, Dlouhý, Vomáčka , Boháč, Jirásek, P.Svatoš, J.Hartman. 

Komentář : Všechno jsme měli perfektně připraveno, čerstvě střižený trávník , i pivní občerstvení, ale bylo to marné. Soupeř vyslal pouze jednoho zástupce s tím, že se nesešli, protože áčko hraje a jich půlka má po oslavě střevní potíže a bla, bla, bla. Ale jasně víme, jak to je ... No tak jsme se zase rozešli se třemi body lehce v kapse, ale byla to škoda, měli jsme odhodlání na střelecký koncert, a začali i chodit lidi. Bohužel se tentokrát fotbalu nedočkali. Stejně tak ani fotograf, který přijel udělat momentky do novin - nakonec si nás alespoň vyfotil při marném čekání na soupeře.    

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Pedagog ČB  -  Horní Stropnice  1 : 1  ( Šámalík  -  vlastní  )

Rudolfov B  -  Ševětín B  2 : 0  ( R.Zachara, E.Zachara )

Úsilné  -  Nemanice B  4 : 2  ( Pernikář, Leština, Vondřich, vlastní  -  Branšovský, vlastní )

Roudné B  -  Loko ČB B  2 : 0  ( Šolc, Kadlec  )

Neplachov - Dolní Bukovsko  2 : 2  ( Průcha 2  -  Mach, Kubík )

Borek  -  Nové Hodějovice  1 : 2  (  Valenta  -  Benda 2  )  

 

III.třída, sk.B, 17. kolo , 19.-20. dubna 2008

Sobota , 19.4. od 17.00  -   Dolní Bukovsko  -  Chrášťany  0 : 0       

Rozhodčí  Cibranský ( hlavně se nedivit ... !  ),  ŽK - P.Mach, Svoboda (2x)    ČK : 70.Svoboda

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Michalec, P.Mach  -  Z.Zeman, Dlouhý, Vomáčka , Boháč  ( 85.M.Zeman ) -  Jirásek, P.Svatoš. Chybělo pár nemocných, zraněných a za Koloděje hrajících lidí, připraven tak byl i Mikolášek, spolehlivě mával Pastor. 

Komentář :  Zápas byl tradičně po všech stránkách nepříjemný, od soupeře přes rozhodčího až po trávník a počasí. Domácí měli přece jen více ze hry, nám se nedařilo držet míč na kopačkách. Rozhodčí Cibranský vypadal přísně, nenechal si nic líbit, hlavně se mu nelíbilo jakékoli divení nebo slovo proti. Za tyto přestupky však trestal pouze nás, domácí se mohli divit dle libosti. Tím byla odvrácena jakákoli možnost klidného zápasu ( což s Bukovskem snad ani jinak nejde ), který tak byl až do konce nervózní. My byli nervózní, že se nám nijak moc nedaří, ale všichni to odmakali a bojovali až do konce. Domácí zas byli nervózní, že nám nedali gól, několik šancí sami neproměnili a zbytek pochytal výborný Cihla. Z dalších individuálních výkonů by se dal vyzdvihnout skvělý Michalec na předstoperu. Došlo i na červenou kartu, když Svoboda už neunesl opakované bezpráví rozhodčího ke své osobě a měl tak zbytečné 2 ŽK. Hrozba vyloučení pak visela také například nad P.Machem, ale to si pak pan rozhodčí rozmyslel. Nervozita vrcholila po zbytečném ataku domácího Mikesky na brankáře Cihlu, kterou naše opora odnesla pochroumaným kotníkem. Nakonec jsme mohli odvézt všechny body, ale Jirásek, hrající po vyloučení Svobody ze zálohy, ve velké šanci v poslední minutě už neměl sílu na přesnější zakončení. Vzhledem ke všem okolnostem je bod zvenku dobrý, zejména pak opět bez obdrženého gólu.   

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Horní Stropnice  -  Rudolfov B  3 : 0  ( Hanzal, Smolen, Szypula )

Nové Hodějovice  -  Pedagog ČB  0 : 3  ( Lojka 2 , Vaněček  )

Nemanice  -  Roudné B  0 : 6  ( Csavoj 2, Vogl, Janovský, Janda, vlastní  )

Kamenný Újezd B   -  Borek 2 : 3  (  Ďurica, Svobodný  -  Slezák, Korbel, vlastní  )

Ševětín B  -  Úsilné  4 : 1  ( Pícha 2, M.Lukucz, O.Lukucz  -  Hála  )

Loko ČB B  -  Neplachov   2 : 1  ( Zvoňár, Niedl  -   Brčák  )

 

III.třída, sk.B, 16. kolo , 12.-13. dubna 2008

Sobota , 12.4. od 16.30  -   Chrášťany  -  LOKO ČB B   1 : 0  ( 1 : 0 )      

Branka  :  20.  P.SVATOŠ ( Z.Zeman )

Rozhodčí  Lahodný ( celkem průměrný  ),  ŽK - Dlouhý, Dědič, V.Mach

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Suchan ( 65.Landa ), Dědič  -  Z.Zeman, Dlouhý ( 80.Michalec ), Vomáčka , P.Mach, Boháč  -  P.Svatoš (77.M.Zeman ). Až na Jiráska a J.Hartmana jsme byli komplet, spolehlivě mával Pastor. 

Komentář :  Vedoucí mužstvo tabulky přijelo navýšit svůj náskok a oplatit nám domácí prohru. Od začátku také začali hosté s velkým tlakem. My jsme při absenci Jiráska nastoupili pouze s jedním klasickým útočníkem, a na silného soupeře jsme připravili pětičlennou zálohu. Zpočátku byl trochu chaos s přebíráním hráčů ( také proto, že hosté hráli aktivně a často měnili místa ). Z tlaku soupeře jsme se vymanili jen občas a celkem překvapivě se dostali do vedení. Suchan poslal přes půl hřiště dlouhý pas do vápna, tam jsme vyhráli dva hlavičkové souboje a Petr Svatoš dorazil do sítě. Hosté potom dále zatápěli, měli mnoho standardních situací, ale naše obrana vše odvrátila. Největší šanci pak společně uhasili Cihla se Svobodou. Nakonec málem uhodilo na druhé straně, když Z.Zeman nebojácně pronikl do pokutového území, byl jasně sražen, ale Lahodný rozhodčí penaltu nezapískal  ( ... třeba by ji Kalivoda stejně zase nedal ... ) Po půli jsme tedy vedli, ale herně nám soupeř dovolil jen běhat a bránit.   Cíl do druhé půle byl jasný - udržet obranu a pokusit se pojistit náskok. První část se podařila, obrana opět zahrála spolehlivě, i po zranění P.Suchana, kterého kvalitně zastoupil Ondra Landa. Soupeř hru čím dál více otevíral, a nám se naskytlo daleko více možností k útočení  než v prvním poločase. Akce to byly i nebezpečné, díky tomu jsme strávili hodně času na soupeřově polovině, a obránci si mohli alespoň trochu oddychnout. Hostující stopeři nebyli úplně jistí, což nám při zvýšeném důrazu přineslo také určité možnosti. Tu největší si vybojoval aktivní P.Svatoš, ale tváří v tvář brankáři místo dalšího gólu vykopl krtka. Také jsme podnikli několik útoků po křídlech, centry či zpětné přihrávky však adresáta nenašly. Vomáčkův centr sice našel přesně Svatošovu hlavu, míči se bohužel v cestě do sítě postavila tyč. Největší šanci hostů jsme přežili jen se štěstím, když dlouhá přihrávka prolétla až na zadní tyč a nabíhající hráč z malého vápna vysoko překopl ! Ke konci zápasu přišel běhat do útoku Martin Zeman, svým důrazem také několikrát obral stopery o míč, žádnou z akcí ale nedotáhl. To nakonec vůbec nevadilo, cennou výhru jsme s vypětím všech sil udrželi !! Navíc jsme ani ve třetím jarním zápase neinkasovali. Soupeře jsme v této sezóně obrali o všechny body, a aktuální odstup od čela jsme stáhli už na pouhých 5 bodů !

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B - Úsilné  3 : 0  ( R.Zachara 2, E.Zachara )

Pedagog  -  Kamenný Újezd B  3 : 1  ( Kaiser, Šíma, Lojka  -  Svoboda  )

Roudné B - Ševětín B  2 : 0  ( Pressl, Janda  )

Borek - Dolní Bukovsko  1 : 7  (  Vajgel  -  R.Mach 3, Malecha, Mikeska, Vávrovský, Kubík  )

Horní Stropnice  -  Nové Hodějovice  1  : 0  (  Smolen )

Neplachov  -  Nemanice B  4 : 2  (  Brčák 2, Blažek, Šubrt  -  P.Kolář, Motl  )

 

III.třída, sk.B, 15. kolo , 5.-6. dubna 2008

Neděle , 6.4. od 16.30  -   Nemanice B  -  Chrášťany   0 : 1  ( 0 : 0 )      

Branka  :  46.  P.SVATOŠ ( Vomáčka )

Rozhodčí  Lahodný ( nic moc na obě strany  ),  ŽK - Dlouhý

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Suchan, Dědič  -  Boháč ( 85.J.Hartman ), Dlouhý, Vomáčka (70.Z.Zeman ), P.Mach  -  P.Svatoš, Jirásek. Tentokrát jsme byli komplet, spolehlivě mával Pastor. 

Komentář :  Zápas v Nemanicích jsme si užili na záludně měkkém terénu. V kompletní sestavě jsme zejména v prvním poločase soupeře herně předčili, nedařilo se nám však dotáhnout slibné akce do konce. Střelec minulého zápasu Jirásek tentokrát štěstí a důraz v koncovce neměl, Vomáčka dokonce neproměnil penaltu ! Přesto bylo jen otázkou času, kdy branka padne. No, a padla hned po výkopu druhé půle, kdy se po dvou rychlých přihrávkách prosadil  svým typickým únikem a tvrdou střelou Petr Svatoš - to byl snad nejrychlejší gól po rozehrání, jaký jsme kdy dali. Bohužel více míčů v domácí síti neskončilo. Místo abychom soupeře dorazili, tak jsme se nechali zatlačit do defenzivy a začali působit nejistě. Domácí si vytvořili i šance na vyrovnání, ale nevyužili je. Ke konci zápasu přibývalo prostoru pro rychlé brejky, styl našeho zakončení a řešení těchto situací však ke gólu nevedl. Každopádně tři body z venku se počítají a jsou cenné a skoro i zasloužené. 

 -------------------------

Ostatní výsledky :

N.Hodějovice - Rudolfov B  2 : 2  ( Benda 2 - Boček, Kubů )

Kamenný Újezd B  -  Horní Stropnice  4 : 1  ( Fischer 2, Ďurica, Beneš  -  Hanzal )

Úsilné  -  Roudné B  0 : 0

D.Bukovsko  -  Pedagog ČB  1 : 0  ( Klika )

Loko ČB B  -  Borek   2 : 0  (  Krotký, Kocmich  )

Ševětín B  -  Neplachov   1 : 0  ( Kisvetr )

 

III.třída, sk.B, 14. kolo , 29.-30. března 2008

Sobota , 29.3. od 16.30  -   Chrášťany - Ševětín B   5 : 0  ( 1 : 0 )      

Branky a nahrávky :  15.  JIRÁSEK ( V.Mach )

                                    55.  VOMÁČKA z pen. ( po faulu na P.Svatoše )

                                    62.  JIRÁSEK ( Dlouhý )

                                    70.  JIRÁSEK ( P.Mach, Z.Zeman )

                                    78. DLOUHÝ  ( Vomáčka ) 

Rozhodčí  Soukal ( výborný  ),  ŽK - V.Mach

Sestava  :  Michalec - Svoboda, V.Mach, Landa, P.Mach  -  Z.Zeman , Dlouhý, Vomáčka , J.Hartman (46.Dědič )  -  P.Svatoš (70.M.Zeman ), Jirásek. Tentokrát chyběli Boháč, Suchan, Pastor ( ten dlouhodobě ), ale už byl připraven Matějka, spolehlivě mával Hora. 

Komentář :  První jarní zápas se vydařil skoro až nad očekávání, protože jsme byli vlastně poprvé pořádně na hřišti. První půli jsme začali bez Dědiče, který nestihl dříve vytáhnout v lese zapadlý traktor. Hosté tentokrát přivezli velice mladé mužstvo, které ale nic nepředvedlo. Hrozili pouze jedním hráčem áčka, ten se však spíše utápěl ve vlastních kličkách. Nám se ne všechno povedlo, přesto můžeme kromě výsledku být spokojeni i s výkonem. Zářil zejména autor hattricku Jirásek, v obraně odehrál výborný zápas Ondra Landa. Kromě pěti gólů jsme předvedli několik dalších pěkných akcí, ke správnému zakončení vždycky něco chybělo ( např. Z.Zeman rozhoupal parádní střelou břevno, ke konci pak zazdil jasnou tutovku Vomáčka ... )  Celkově to jsou pěkné body na úvod, zcela zasloužené po kvalitním výkonu celého mužstva. Možná že nám pomohla předzápasová brigáda s přípravou hřiště ( věšení sítí, sběr spadaných šišek ... ). 

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  Roudné B  0 : 2  ( Janovský , Kubeš )

Neplachov  -  Úsilné  0 : 0

Borek  -  Nemanice  2 : 1  (  Vlček, Novák  -  Kolář  )

Pedagog ČB  -  Loko ČB   0 : 3  ( Mathe, Krotký, Pokorný  )

Horní Stropnice - Dolní Bukovsko 1 : 0  ( Konopa )

Nové Hodějovice  -  Kamenný Újezd B  4 : 2  ( Beneda 2, Benda 2  -  Fischer, Arsov )

 

 

III.třída, sk.B, 13. kolo , 10.-11. listopadu 2007

Sobota , 10.11. od 14.00  -   Chrášťany - Úsilné   2 : 2  ( 0 : 1 )       ( za hosty skórovali Drha, Hála )

Branky a nahrávky :  60.  P.SVATOŠ ( J.Hartman, Boháč )

                                    90. P.MACH  ( Svoboda ) 

Rozhodčí  Zabilka ( výborný, i když přijel pozdě  ),  ŽK - V.Mach, Svoboda

Sestava  :  Šebek - Svoboda, V.Mach, Michalec, Landa -  Z.Zeman , P.Mach, Vomáčka , Boháč (80.Cais )  -  J.Hartman (65.Hora ), P.Svatoš. Tentokrát byly ztráty ze základu velké, chyběli Pastor, Dědič, Jirásek, Dlouhý, více nás už nebylo ! 

Komentář :  Detailně to nemá cenu rozebírat. Hrálo se  na napůl zasněženém hřišti, ve větru a za stálého sněžení. Úvod byl poznamenán čekáním na rozhodčího, prvních 25 min. musel odpískat M.Boháč. Pak pan Zabilka přijel a pískal výborně. I přes těžké podmínky jsme byli lepší, a protože jsme byli doma, tak jsme měli vyhrát. Nakonec jsme však byli rádi za vyrovnání v poslední minutě ...

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Borek  -  Ševětín B   2 : 0  ( 2x vlastní )

Horní Stropnice  -  Loko ČB B  0 : 2  ( Toman, Mathe )

Pedagog ČB  -  Nemanice B  1 : 3  ( Lojka  -  Petrovič 2, Motl  )

Nové Hodějovice  -  Dolní Bukovsko  0 : 2  ( Svoboda, Mach  )

Kamenný Újezd B  - Rudolfov B  0 : 3 kont.

Neplachov  -  Roudné B   1 : 1  ( Čada  -  Janda )

 

III.třída, sk.B, 12. kolo , 3.-4. listopadu 2007

Neděle , 4.11. od 14.00  -   Roudné B  -  Chrášťany  4 : 0  ( 1 : 0 )       ( za domácí skórovali Kubeš 2, Pintér, Janda )

Rozhodčí  Ambrůžek ( solidní  ),  ŽK - V.Mach, P.Mach, M.Zeman

Sestava  :  Šebek - Svoboda, V.Mach, Michalec, Dědič ( 46.J.Hartman ) -  Z.Zeman ( 75.M.Zeman ), P.Mach, Vomáčka , Boháč  -  Jirásek , P.Svatoš (75.Nedoma ). Více nás tentokrát nebylo, ze základu chyběli zraněný Pastor, stále nemocný Dlouhý,

Komentář :  Zahráli jsme si na pěkném trávníku a s výborným soupeřem ( v sestavě s několika hráči z krajského "áčka" ). Převaha domácích byla po celý zápas značná, byli rychlejší, dravější, silnější v soubojích, kombinačně zdatní. V první půli se jim však nedařilo ve finální fázi, díky naší obětavé hře dozadu ( na stoperu zaskakoval místo Pastora Michalec a vedl si dobře ). Jediný gól dali poté, co se útočník ukopl a místo centru poslal míč "babočkou" do sítě. Naše nebezpečí spočívalo v rychlých brejcích našich křídel - bylo jich ještě za bezbrankového stavu několik, ale P.Svatoš bohužel nic neproměnil. Do druhé půle už nenastoupil indisponovaný Dědič a domácí ve své hře pokračovali. Kromě mnoha rohových kopů a dalších šancí ( Vláďa Šebek se opravdu nenudil ) také stříleli góly. Druhý dali po rychle rozehraném přímém kopu ( to jsme nedávali pozor a snažili se stavět zeď ... ), třetí po sporné situaci u naší brankové čáry, kdy sudí neviděl ještě míč v autu, naše obrana přestala hrát a Pintér si to vychutnal. Nutno říci, že jsme se nesložili a dál se snažili hrát fotbal, k přímému ohrožení branky náš už ale domácí nepustili. V závěru pak přidali po rychlé akci ještě čtvrtý gól. Celé naše mužstvo odvedlo kvalitní výkon, který ovšem tentokrát na body stačit nemohl.   

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Úsilné  -  Borek   0 : 2  ( Novák, Korbel  )

Nemanice B  -  Horní Stropnice  4 : 2  ( Mottl 2, Kolář, Petrovič  -  Smolen, Holý  )

Ševětín B  -  Pedagog ČB   3 : 2  ( Kisvetr 2, Lukucz  -  Houška, Kaiser  )

Loko ČB  B  -  Nové Hodějovice  1 : 0  ( Toman )

D.Bukovsko  -  Kamenný Újezd B  2 : 1  ( Kubík, Mikeska  -  Zemen  )

Rudolfov B  -  Neplachov  1 : 0  ( Bajer )

 

III.třída, sk.B, 11. kolo , 27.-28. října 2007

Sobota , 27.10. od 14.30  -   Chrášťany  -  Neplachov   0 : 0    

Rozhodčí  Pileček ( bída s nouzí ... ),  ŽK - P.Svatoš

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič -  Z.Zeman ( 65.J.Hartman ), P.Mach,Vomáčka ( 80.Landa ), Boháč  -  Jirásek , P.Svatoš (83.L.Hartman ). Chyběl stále nemocný Dlouhý, do hry se ještě nedostali Cais, Nedoma, Šebek, Michalec, spolehlivě mával Hora.

Komentář :  Zápasy s Neplachovem bývají tradičně vyrovnané a bývá to vždy tuhý boj. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Hosté si evidentně přijeli pro bod, který také nakonec ubránili. V první půli jsme hráli celkem dobře, byly i šance, ale "Standa Vlček" Jirásek ani v jedné neuspěl, v té největší dokonce málem přerazil břevno ! Hosté se k pořádnému útočení dostávali jen sporadicky. Ve druhé půli se naše herní kvalita začala vytrácet, míče přelétávaly zálohu sem a tam, a byl to čím dál tužší boj. Atmosféru dokresloval bídný rozhodčí Pileček, který svými výroky dráždil především hosty. Ti mohli paradoxně nakonec vyhrát, když jejich útočník v poslední minutě postupoval sám na bránu, ale zakončení mu na poslední chvíli zmařil výborným obranným zákrokem Pastor. Narodila se tak naše první remíza v tomto ročníku = ztráta 2 bodů z domácího hřiště.   

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Borek  -  Roudné B  0 : 0

Horní Stropnice  -  Ševětín B   3 : 0  ( Vrbata 2, D.Szypula )

Pedagog ČB  -  Úsilné   4 : 1  ( Turek 2, Kaiser, Dubina  -  Hála  )

Nové Hodějovice  -  Nemanice B  4 : 1  ( Benda 3, Bezděka  -  Bláha  )

D.Bukovsko  -  Rudolfov B   3 : 0  ( Svoboda, Pauer, Štráfelda  )

Kamenný Újezd B  -  Loko ČB B   2 : 3  ( Ďurica, Klivanda  -  Mathé, Toman, Kocmich )

 

III.třída, sk.B, 10. kolo , 20.-21. října 2007

Neděle , 21.10. od 15.30  -   Rudolfov  B  -  Chrášťany  2 : 3  ( 0 : 1 )    

Branky a nahrávky :  45.  VOMÁČKA  ( J.Hartman, Z.Zeman )

                                    60. P.SVATOŠ  ( V.Mach ) 

                                    75. VOMÁČKA  ( M.Zeman )

Rozhodčí  Jos.Buřič ( celkem obstojný ),  ŽK - V.Mach, Z.Zeman, Vomáčka

Sestava  :  Michalec - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič -  Z.Zeman, P.Mach,Vomáčka, Boháč  -  J.Hartman ( 65.M.Zeman ) , P.Svatoš (80.L.Hartman ). Chyběli gólmani,  nemocný Dlouhý, opilý Jirásek, do hry se ještě nedostali Matějka, Cais a Hora.

Komentář :  Na čerstvě zasněženém !! hřišti jsme nastoupili s náhradním brankářem Michalcem ( a šlo mu to o moc lépe než mávání praporkem ... ), ale hlavně bez indisponovaného Jiráska. V útoku tak dostal šanci hned od začátku J.Hartman a ve dvojici s P.Svatošem často provětrávali domácí obranu. Hrálo se na kluzkém terénu, který byl postupem času  stále měkčí a bahnitější. Mezihra tomu odpovídala, bylo velmi těžké míč vůbec dohonit a zkrotit, natož ještě přesně rozehrát. Domácí se snažili, ale naše pevná obrana je pustila za poločas pouze do dvou šancí, z nichž jednu zahodili a druhou vychytal Michalec. To na naší straně bylo šancí více, zejména Vomáčka připravoval útočníkům příležitosti, ale buď to skončilo ofsajdem, nebo P.Svatoš neměl střelecké štěstí. Těsně před půlí udeřilo - Z.Zeman důsledným napadáním vybojoval míč, posunul J.Hartmanovi a jeho skvostný centr uklidil do sítě hlavou Vomáčka. Do šatny důležitý gól ! Z atmosféry v mužstvu bylo znát, že opravdu chceme odvézt všechny body. Domácím se však podařilo záhy ve druhé půli vyrovnat, kdy dva hráči narážečkami prošli naší obranou a ten druhý nedal Michalcovi šanci. To domácí nabudilo a hrnuli se dopředu, nám to otvíralo prostor k brejkům. Pár z nich nevyužili Vomáčka ani J.Hartman, vedení nám vrátil až P.Svatoš, který konečně proměnil jeden ze svých úniků.  Ze svého vedení jsme se opět neradovali dlouho, nejlepší hráč domácích si ve vápně šikovně pokryl míč, obtočil se kolem P.Macha a vyrovnal. Styl hry pokračoval i nadále, domácí neplodná převaha a naše nebezpečné úniky po křídlech. Při jednom takovém zatáhl míč střídající M.Zeman, nahrál před branku, ze skrumáže se míč odrazil k Vomáčkovi a ten se štěstím prostřelil domácího brankaře.  Potřetí již domácí vyrovnat nestihli, přes pevnou obranu se už do vyložené šance nedostali. Takže z venku vezeme další cenné body ! 

 -------------------------

Ostatní výsledky :

Neplachov  -  Borek  0 : 1  ( Bejsta )

Úsilné  -  Horní Stropnice   2 : 3  ( Pernikář, Leština  -  Smolen, Hanzal, Sochor )

Roudné B  -  Pedagog ČB  2 : 0  ( Janda, Presl  )

Ševětín B  -  Nové Hodějovice  1 : 1  ( Ludvík  -  Benda  )

Loko ČB  B  -  D.Bukovsko  5 : 1  ( Toman 2, Zajíček, Kocmich, Bauer  -  Víta  )

Nemanice B  -  Kamenný Újezd B   0 : 6

 

III.třída, sk.B, 9. kolo , 13.-14. října 2007

Neděle , 14.10. od 16.00  -   Borek  -  Chrášťany  2 : 3  ( 1 : 1 )    

Branky a nahrávky :  19.  V.MACH  ( Jirásek, Vomáčka )

                                    60. P.SVATOŠ  ( V.Mach, Vomáčka ) 

                                    70. VOMÁČKA

Rozhodčí  Šibor ( celkem obstojný ),  ŽK - Pastor, P.Mach

Sestava  :  Šebek - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič -  Z.Zeman ( 75.L.Hartman ), P.Mach,Vomáčka, Boháč ( 46.J.Hartman )  -  Jirásek ,  P.Svatoš (70.M.Zeman ). Kompletní sestava až na Dlouhého, do hry se ještě nedostali Michalec, Landa, Cais a Hora ( ten poctivě mával ).

Komentář :  Na pěkném hřišti za ostrého slunce jsme vyběhli téměř v nabité sestavě. Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, se snahou o kombinaci na obou stranách. Více šancí jsme měli my, ale Vomáčka hlavou minul a Jiráskovu střelu zastavilo břevno. Zaslouženě jsme se ujali vedení, kdy se po skrumáži po rohovém kopu prosadil kapitán V.Mach. Domácí zapnuli a za deset minut bylo vyrovnáno. Až do půle se dál hrálo vyrovnaně, obávaný rozhodčí Šibor pískal v pohodě.  Druhá půle se dál odvíjela stejně, domácí chtěli vyhrát a byli přece jen aktivnější. Zápas jsme však rozhodli ze standardních situací. Nejprve po rohovém kopu zvláštně a nečekaně střihnul přes hlavu P.Svatoš a míč k překvapení všech zapadl ke vzdálenější tyči. Za dalších 10  minut byl před vápnem faulován Jirásek a trestný kop proměnil krásnou střelou k tyči Vomáčka. Poté jsme prostřídali a domácí nás až do konce zápasu sevřeli a zle dotírali. V době tohoto náporu se nám otevřela cesta k brejkům ( zejména přes aktivního Jiráska ), některé byly dokonce velmi nadějné, avšak nebyly dotažené do gólového efektu. Domácím se podařilo už jen snížit, takže jsme nakonec velice cenné body ubránili.  

-------------------------

Ostatní výsledky :

Kamenný Újezd B  -  Ševětín B  4 : 2  ( Ďurica 2, Vaník, Arsov  -  Voneš, Suchan  )

Nové Hodějovice  -  Úsilné  0 : 1  ( Leština )

Horní Stropnice - Roudné B  6 : 1  ( D.Szypula 2, Zeman 2, Smolen, L.Szypula  -   Boháč )

Pedagog ČB  -  Neplachov  2 : 1  ( Lojka 2  -  Brčák  )

Loko ČB  B  -  Rudolfov B  2 : 2  ( Vitha, Kocmich  -  Pekárek, Král )

Dolní Bukovsko  -  Nemanice B  3 : 1  ( Mikeska 3  -  Dubský  )

 

III.třída, sk.B, 8. kolo , 6.-7. října 2007

Sobota , 6.10. od 16.00  -   Chrášťany  -  Pedagog ČB  5 : 1  ( 2 : 1 )    

Branky a nahrávky :  10.  JIRÁSEK  ( Dlouhý )

                                    30. VOMÁČKA 

                                    50. JIRÁSEK  ( P.Svatoš )

                                    69. P.MACH

                                    75. J.HARTMAN ( P.Mach )

Rozhodčí  Šíma ze Ševětína ( průměrný ),  ŽK - Pastor

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič -  P.Mach, Dlouhý, Vomáčka ( 56.Z.Zeman ), Boháč  -  Jirásek ( 70.J.Hartman ),  P.Svatoš (70.M.Zeman ). Konečně kompletní sestava, do hry se nedostali Michalec a Hora ( ten má pochvalu za obstarání piva ... ).

Komentář :  Po dlouhé době mohla do zápasu vyběhnout kompletní základní sestava, a s nabitou lavičkou v zádech. Začátek vypadal slibně, svoji šanci po vysunutí od Dlouhého s přehledem proměnil Jirásek. Herně jsme měli převahu, ale hra se odbývala hlavně přes nákopy na útočníky, a nikoliv přes zálohu. Přesto šance byly zejména po standardních situacích, ale chybělo přesnější zakončení. Hosté přijeli pouze v jedenácti lidech a hrozili pouze jedním vysunutým hrotem. Ten však po jedné situaci využil zmatků v obraně, obešel i Cihlu a zakončil do prázdné brány. Obranné zmatky , včetně  neustálých hádek V.Macha s Pastorem, provázely téměř celý zápas. Naštěstí ještě do půle vrátil domácím vedení Vomáčka.  Brzy po vstupu do druhé půle zvýšil Jirásek po skvělé souhře na 5 přihrávek po zemi od obrany až do góla. I když jsme tedy nehráli nic moc, převaha byla znatelná a o to víc byly hádky a nervozita zbytečné. Z převahy plynulo množství standardek, jeden z trestných kopů z blízkosti vápna proměnil přesnou střelou P.Mach. Pak přišla na hřiště čerstvá útočná dvojice a Jirka Hartman hned jednu velkou šanci promáchl. Pak dostali hosté ( hrající už pár minut bez zraněného kapitána jen o deseti ) výhodu pokutového kopu, ale střela jen poškádlila síť daleko nad Cihlovou brankou. Svou další šanci pak J.Hartman již využil a uzavřel tak skóre. Závěr pokazila boxerská vložka M.Zemana s hostujícím blonďákem, kterou vyvolal útočný výlet Z.Svobody a fauly na něj. Pan rozhodčí to vše ustál a hráčům i kapitánům místo karet jen domluvil. Zasloužené body jsme pak doslavili s krabicí sladkých věnečků od paní Machové.

-------------------------

Ostatní výsledky :

Ševětín B  -  Dolní Bukovsko  0 : 0

Rudolfov B  -  Borek  1 : 1  ( Čupita  -      )

Neplachov  -  Horní Stropnice  3 : 2  ( Šubrt 2, Brčák  -  D.Szypula, vlastní  )

Roudné B  -  Nové Hodějovice   5 : 0  ( Plamínek 2, Boháč, Šolc, Vogl  )

Úsilné  -  Kamenný Újezd B  6 : 2  ( Pernikář 2, Minks, Drha, Frčka, Hála  -  Nídl, L.Fousek  )

Nemanice B  -  Loko ČB B  0 : 1  ( Bezpalec  )

 

III.třída, sk.B, 7. kolo , 29.-30. září 2007

Sobota , 29.9. od 16.30  -   Horní Stropnice  -  Chrášťany  2 : 1  ( 1 : 0 )    

Branky a nahrávky :  50. VOMÁČKA  ( J.Hartman )

Rozhodčí  Lahodný ( byl tedy opravdu lahodný ... ), překvapivě bez ŽK 

Sestava  :  Šebek - Landa ( 75. Nedoma ), V.Mach, Pastor, Matějka ( 65. Z.Svatoš ) -  Z.Zeman, Mikolášek, Vomáčka, P.Mach  -  J.Hartman,  Hora (46.Michalec ). Na lajně mával spolehlivý Cais, jinak jsme kromě trenéra postrádali opět spoustu lidí, ani to nemá cenu vyjmenovávat ... , nejvíce však chyběl zraněný Jirásek.

Komentář

-------------------------

Ostatní výsledky :

Nemanice B  -  Rudolfov B  0 : 1  ( Kubů )

Pedagog ČB  -  Borek   2 : 4  ( Kaizer, Turek  -  Bejsta 2, Slezák, Stanislav  )

Kamenný Újezd B  -  Roudné B  4 : 4  ( Fischer 2, Arsov, Ďurica  -  Špelina 3, Boháč )

Nové Hodějovice  -  Neplachov  1 : 0  ( Benda )

Loko ČB B  -  Ševětín B   5 : 1  (  Mathe 4, Weinreb  -  Suchan  )

Dolní Bukovsko  -  Úsilné  2 : 1  ( Malecha, Víta  -  Perníkář )

 

III.třída, sk.B, 6. kolo , 22.-23. září 2007

Sobota , 22.9. od 16.30  -   Chrášťany  -  Nové Hodějovice  0 : 5  ( 0 : 3 )    

Branky soupeře stříleli Benda 2, Rudolf, Šedivý, Beneda.

Rozhodčí  Feitl ( vedl si dobře ), bez ŽK pro nás

Sestava  :  Šebek - Svoboda, V.Mach, Pastor, Cais ( 25. Mikolášek ) -  Jirásek, Dlouhý, Vomáčka, M.Zeman (65. L.Hartman) - P.Svatoš, Hora (60.Nedoma ). Chybělo spoustu lidí, ani to nemá cenu vyjmenovávat  ......

Komentář :  Zápas byl poznamenán velkými vynucenými  změnami v sestavě ( a ještě dalšími nepříjemnými vnějšími vlivy ), ale ani to nemůže úplně omluvit náš nedobrý výkon, zejména v první půlhodině. Už v 15.min jsme soupeře pustili do třígólového náskoku, oni prostě jen využili toho, co jsme jim umožnili. Nedařilo se vůbec nikomu, nevyšel ani záskok Jiráska na pravé záloze. Po prostřídání a hlavně ve druhé půli jsme se herně zvedli, hosté už jenom bránili, přišly i šance, ale prostě nám snad  nebylo ani přáno. Navíc ještě hosté zaokrouhlili své vítězství na nepopulárního "bůra", což jsme si ani nezasloužili, byl to jen důsledek naší otevřené hry. Tabulku pravdy jsme tedy nepotěšili, nezbývá než se koncentrovat na další těžká utkání. Problémy se sestavou však zřejmě jen tak neustanou.

-------------------------

Ostatní výsledky :

Rudolfov B  -  Pedagog ČB  1 : 2  ( Pekárek  -       )

Borek  -  Horní Stropnice  1 : 1  ( Slezák  -  Holej  )

Roudné B  -  Dolní Bukovsko  1 : 0  ( Boháč )

Neplachov  -  Kamenný Újezd B   7 : 0  ( Brčák 3, Šubrt 2, Blažek, Pudil  )

Úsilné  -  Loko ČB B  2 : 3  ( Leština 2  -  Zajíček, Čapek, Mathe )

Ševětín B  -  Nemanice B   3 : 1  ( Voneš 3  -  Kolář )

 

III.třída, sk.B, 5. kolo , 15.-16. září 2007

Sobota , 15.9. od 16.30  -  Kamenný Újezd B  -  Chrášťany 4 : 2  ( 1 : 1 )    

Branky a nahrávky :  30. JIRÁSEK

                                     65. VOMÁČKA  ( Jirásek )

Rozhodčí  Soukal ( vedl si dobře ), bez ŽK

Sestava  :  Cihla - Svoboda, Mikolášek, Pastor, Dědič - Michalec ( 46.Z.Svatoš ), Dlouhý, Vomáčka, Boháč (60. Landa ) - J.Hartman ( 85.Cais ), Jirásek. Stále ještě chyběli italští bratři Machové, dále P.Svatoš, Hora, dlouhodobě zraněný Z.Zeman.

Komentář :  Do zápasu jsme nastoupili v silně kombinované sestavě ( mnoho absencí ). Od začátku se hrálo v dobrém tempu, domácí se snažili dostat do tlaku, ale my jsme bránili s přehledem a Cihla neměl moc práce. Navíc jsme se dostali do vedení, když důrazný Jirásek využil zaváhání domácí obrany a nekompromisně zavěsil. Vedení jsme bohužel do půle neudrželi, domácí vyrovnali 2 minuty před poločasem. Ve druhém dějství jsme začali mít s domácími útoky více práce, častěji docházelo k přečíslení. Domácí vstřelili vedoucí gól, když jsme nechali příliš mnoho neobsazených hráčů kolem vápna, a jeden z nich se ujal odraženého míče a prostřelil Cihlu. Brzy potom zatáhl po levé straně míč Jirásek a jeho přízemní nabídku napálil do sítě Vomáčka. Od té chvíle se hrálo nahoru dolů, obě mužstva chtěla vyhrát. Zatímco naše útočné akce nebyly účinné, domácí útočili často v přesile a opět se jim podařilo strhnout vedení na svou stranu. Ve snaze vyrovnat jsme hru ještě více otevřeli, vytvořili si i několik příležitostí, ale bez využití. Naopak domácí nás z brejku potrestali čtvrtým gólem, kterému ovšem předcházel ofsajd ( ten ovšem náš pomezní Michalec zřejmě neviděl ... ). Ke konci jsme se ještě snažili, Jirásek dal dokonce krásnou střelou o břevno gól, který ale pan rozhodčí na dálku proti sluníčku nemohl vidět. Nutno konstatovat, že domácí vyhráli zaslouženě, u nás byla patrná absence několika stabilních hráčů. Celkově se ale zápas povedl, i zásluhou dobře pískajícího  Soukala. Body jsme tedy poprvé v sezóně zvenku nepřivezli.

-------------------------

Ostatní výsledky :

Ševětín B  -  Rudolfov B   1 : 1  ( Ludvík - Nestával )

Nemanice B  -  Úsilné  4 : 2  ( Kolář 3, Leština  -           )

Loko ČB B  -  Roudné B  1 : 0  ( Bezpalec )

Dolní Bukovsko  -  Neplachov   2 : 5  (  Svoboda, R.Mach  -  Brčák 2, Šubrt, Nekola, Pudil  )

Nové Hodějovice  -  Borek  0 : 2  ( Vaigel, Vlček  )

Horní Stropnice  -  Pedagog ČB  5 : 3  ( Zeman, Vrbata, Szypula, Čabelka, Haňur  -  Porek 2, Kaizer )

 

III.třída, sk.B, 4. kolo , 8.-9. září 2007

Sobota , 8.9. od 17.00  - Chrášťany - Dolní Bukovsko  2 : 1  ( 2:0 )    

Branky a nahrávky :  5. VOMÁČKA z pen.

                                     30. JIRÁSEK  ( Vomáčka )

Rozhodčí  Zevl ( předvedl hrozný kabaret na obě strany ), ŽK - P.Svatoš 2x, Dlouhý, Mikolášek, Z.Zeman, ČK P.Svatoš ( 58.)

Sestava  :  Šebek - Svoboda, Mikolášek, Pastor, Dědič - Z.Zeman, Dlouhý ( 55. L.Hartman ), Vomáčka, Boháč (75. J.Hartman, 85. Michalec ) - Jirásek, P.Svatoš. Chyběli italští bratři Machové a rybařící trenér M.Boháč, Hora a Cais se do hry nedostali.

Komentář

-------------------------

Ostatní výsledky :

Pedagog ČB  -  Nové Hodějovice  0 : 3  ( Benda, Hrdlička, Beneda )

Neplachov  -  Loko ČB B  3 : 1  ( Blažek, Brčák, Čadek  -  Ber )

Roudné B  -  Nemanice B  4 : 0  ( Janda, Šulda, Vogl, Šenigl  )

Rudolfov B  -  Horní Stropnice  2 : 2  ( Pekárek, Csavoj  -  Zeman, Szypula )

Borek  -  Kamenný Újezd B  1 : 1  ( Bejsta  -  vlastní )

Úsilné  -  Ševětín B  3 : 1  ( Leština 2, Božek  -  Voneš  )

 

III.třída, sk.B, 3. kolo , 1.-2. září 2007

Neděle , 2.9. od 15.00  -   LOKO ČB  B  -  Chrášťany  1 : 3  ( 0:2 )    

Branky a nahrávky :  4. DLOUHÝ  ( Boháč )

                                    17. P.MACH  ( Dlouhý )

                                     90. JIRÁSEK  ( Vomáčka )

Rozhodčí  Hora ( zprvu dobrý, pak horší ), ŽK - V.Mach, Dědič, Svoboda

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič - P.Mach, Dlouhý (55. Z.Zeman ), Vomáčka, Boháč (80. M.Zeman ) - Jirásek, P.Svatoš ( 65.J.Hartman ). Tentokrát jsme byli komplet a bohužel si hodně lidí nezahrálo. Ale takový už je fotbalový život ...

Komentář

-------------------------

Ostatní výsledky :

Úsilné  -  Rudolfov B  4 : 3  ( Leština 3, Fürst  -  Pekárek, Prost, Král  )

Ševětín B  -  Roudné B  2 : 3  ( Kisvetr 2  -  Boháč 2, Beran  )

Kamenný Újezd B  -  Pedagog ČB  6 : 2  ( Šíma 3, Arsov, Rytíř, Beneš  -  Toman, Lojka  )

Nové Hodějovice  -  Horní Stropnice  0 : 1  (  Holý )

Dolní Bukovsko  -  Borek  1 : 2  ( Víta  -  Stegbauer, Valenta  )

Nemanice B -  Neplachov  3 : 3  (  Šindelář, Fišer, Řehoř  -  Frejlach, Nekola, Šubrt  ) 

 

III.třída, sk.B, 2. kolo , 25.-26. srpna 2007

Sobota , 25.8. od 17.00  -   Chrášťany  -  Nemanice B   2 : 0  ( 0:0 )    

Branky a nahrávky :  55. M.ZEMAN  ( Z.Zeman )

                                     90. VOMÁČKA  ( Dlouhý, Hora )

Rozhodčí  Semrád ( hrůza ! kdo neviděl, neuvěří ... ), ŽK - J.Hartman, Z.Zeman

Sestava  :  Cihla - Svoboda, V.Mach, Pastor, P.Mach - Z.Zeman ( 85.L.Hartman ), Dlouhý, Vomáčka, Boháč - J.Hartman ( 75.Michalec ), M.Zeman ( 70.Hora ).  Ještě chyběli střelci Jirásek a P.Svatoš, dále Dědič, a mnoho dalších.

Komentář :  Vzhledem k pouťovému víkendu přišlo hodně diváků, a bylo toho po všech stránkách věru hodně k vidění. Soupeř se ukázal jako velice fotbalový s kvalitní ofenzívou, naše obrana měla o zábavu postaráno. Hra byla v první půli dost rozháraná, my jsme se vepředu dopracovali pouze k několika závarům, špatně kopnutým trestňákům a dvěma šancím M.Zemana, které zůstaly nevyužity. Naopak soupeř mohl skórovat hned dvakrát, ale skvělý Cihla v brance byl proti. Druhá půle byla na všechny události ještě bohatší. Ráz zápasu udal první gól, který v rodinné akci po pěkném průniku bratrance Zdeňka vstřelil Martin Zeman. Hosté se pak pustili do útočení s ještě větší vervou a vypracovali si další více než stoprocentní šanci - tu však opět Cihla zázračně zneškodnil. Hra se obecně zkvalitnila a i my jsme měli několik příležitostí náskok zvýšit  -  několik zpětných přihrávek po průniku ze strany do vápna, Jirka Hartman sám od půlky ( toho však zastavil nesmyslným písknutím pan Semrád ... ), Vomáčka 2x trefil tyč, Boháčovu výstavní dalekonosnou střelu vytěsnil hostující gólman na břevno. Bylo toho tedy dost, nicméně uklidňující druhý gól přišel až v závěru, kdy míč po povedeném signálu z dlouhého autu dotlačil do sítě Vomáčka. Vítězství se nezrodilo lehce a je velice cenné. Dojem ze zápasu kazí pouze oboustranně hrozný výkon "rozhodčího" Semráda. 

-------------------------

Ostatní výsledky :

Pedagog ČB  -  Dolní Bukovsko  3 : 1  ( Šíma 2, Válka  -  Malecha )

Roudné B  -  Úsilné  4 : 0  ( Raab 2, Janda, Kössl )

Horní Stropnice  -  Kamenný Újezd B   5 : 1  ( Kotrč 2, Čabelka, Szypula, Luksch - Fousek  )

Rudolfov B  -  Nové Hodějovice  2 : 1  ( Boček, Novotný  -  Michal )

Borek  -  Loko ČB B   0 : 1  ( Čapek )

Neplachov  -  Ševětín B    4 : 2  ( Nekola 2, Brčák, Pudil  -  Chovanec, Šerý )

 

III.třída, sk.B, 1. kolo , 18.-19. srpna 2007

Neděle , 19.8. od 17.00  -    Ševětín B  -  Chrášťany  0 : 1  ( 0:1 )    

Branky a nahrávky :  37. J.HARTMAN  ( Z.Zeman, P.Mach )

Rozhodčí  Zabilka ( kvalitní ), ŽK - J.Hartman

Sestava  :  Šebek - Svoboda, V.Mach, Pastor, Dědič ( 46. L.Hartman, 85.Cais ) - P.Mach, Dlouhý, Vomáčka, Boháč - J.Hartman ( 75.Hora ), Z.Zeman.  Na lajně spolehlivě mával Michalec, chyběli střelci Jirásek a P.Svatoš, a ještě další.

Komentář : První zápas naplnil očekávání, že soutěž bude náročná. Po velmi dlouhé době jsme přijeli v dostatečném počtu, což nás psychicky podpořilo. Vzhledem k absenci obou hrotových hráčů složil trenér nezvyklou útočnou dvojici J.Hartman - Z.Zeman, která na pátečním tréninku spolu pilně trénovala a jejich spolupráce také nakonec zápas rozhodla ! Domácí jako již tradičně nastoupili i s pár hráči z áčka, ale jejich platonická převaha jim přinesla za celý zápas pouze jednu velkou šanci, tu jim však bezchybný Šebek kryl. Ač se nám mezihra nedařila ideálně, přesto jsme byli směrem dopředu o moc nebezpečnější. V první půli zaváněly gólem hned tři hlavičky, dále jsme měli několik rohů i dalších náznaků. Jediný gól přinesla přímočará akce z pravé strany ( přesně trénovaná v pátek ... ), jejímž konci byl skórující Jirka Hartman. Druhá půle měla stejný obrázek, domácí převaha byla stále neplodná, a naše obrana byla stále pevná i bez vystřídavšího zraněného Dědiče. Měla by to ještě trochu snazší, pokud by se útočným hráčům více dařilo vepředu míč podržet. To nebylo až tak úplně ono, nicméně šance na pojištění výsledku jsme si vypracovali, asi největší z nich neproměnil těsně před koncem Dlouhý. Rozhodčí zvládl zápas výborně, nenechal se vybláznit domácími funkcionáři. Vstup do sezóny se tedy bodově vydařil, a herně to určitě ještě vylepšíme.

-------------------------

Ostatní výsledky :

Loko ČB B  -  Pedagog ČB  8 : 0  ( Kocmich 3, Bauer 2, Jerhot, Weinreb, Jakeš )

Roudné B  -  Rudolfov B  1 : 0  ( Presl )

Dolní Bukovsko  -  Horní Stropnice  0 : 0

Kamenný Újezd B  -  Nové Hodějovice  2 : 2  ( Vaník, Petr  -  Beneda, vlastní )

Nemanice B  -  Borek   2 : 2  ( Kolář 2  -  Bejsta, Dvořák )

Úsilné  -  Neplachov    2 : 0