Přehled zajímavostí a různých speciálních akcí

 

Dokopná 8.11.2008

Dokopnou jsme tentokrát připravili v KD Doubrava - a až na aktuální výsledek se povedlo úplně všechno. Účast byla výborná, občerstvení také ( párky, tataráček + topinky, tlačenka, výborné pivo ), povedl se i ping-pongový turnaj dvojic ( tam jasně kralovali Vachuta s Vomáčkou, možná také díky větší společenské unavenosti některých protihráčů ... ) a souboj Pepy s Milanovým víčkem od ešusu !  Trochu pozlobila hudba, ale to výbornou atmosféru nezkazilo. Zde několik dokumentárních fotografií :

             

6.9.2008 - předání jubilejního dresu Honzovi Záveskému

Jedna z legend chrášťanského fotbalu, Honza Záveský, slavil padesátiny, a to byla příležitost mu za vše poděkovat a předat dres s číslem 50. Předání se ujal jeho švagr Milan ( toho mimochodem podobná oslava čeká příští rok ... )

 

Dokopná 21.6.2008

Na dokopnou jsme tentokrát dorazili po prohraném zápase v Úsilném. Přesto byla nálada výborná a maso a pivo ještě lepší ! Navíc se Vencovi podařilo přinést a nainstalovat přenosnou televizi, takže jsme nepropásli ani kvalitní zápas na ME mezi Holandskem a Ruskem. " Vstupného " se vybralo hodně, nepřítomní jsou povinni dodatečně doplatit, k čemuž budou neustále vyzýváni ! Zde jen několik momentek :

 

 

 

V sobotu 5.4. vstoupil Petr Suchan do stavu manželského. Gratulujeme a přejeme vše NEJ !!

 

Dokopná 17.11.2007

Na dokopnou dorazilo z neznámých příčin málo lidí ( fotbalově řečeno, " měli jsme jen 2 na střídání " ). I přes tento hrubý nedostatek jsme se bavili dobře, hrála nám k poslechu i k tanci jednočlenná skupina PiňaKoláda. Zde je několik ukázek :

Jak se nejdřív trochu úřadovalo ....

 

.... pak se pilo  ....

  

.... zpívalo a tančilo  ....

 

 

....  taky trochu schovávalo - poznáte, kdo to je ??

   

.... a nakonec důkaz, jak si vážíme svého kapitána  !!

-------------------------------------------------------------------------------

Tradiční pouťový turnaj 2007

O pouťové neděli 26.8.  se konal tradiční pouťový turnaj, tentokrát jen jako jeden zápas mezi mužstvy Chrášťan a Dražíče. V pěkném počasí si zahrálo a vyrobilo žízeň spoustu lidí, výsledek nebyl až tak důležitý ... ( fotbalově byla Dražíč lepší, měla na to hráče )

Výsledek :  Chrášťany  -  Dražíč  1 : 6  ( Vomáčka - Moule 4, P.Buriánek, J.Buriánek )

Atmosféra byla pěkná, pískali Mikolášek a Klička.

 

Svatba Zdeněk Zeman + Věra Bílková - 20.7.2007  -  srdečně gratulujeme !!

Dokopná jaro 2007

Dokopná vyšla na sobotu 16.6. po domácím zápase béčka s Drahotěšicemi. Áčko po zápase v Roudném přijelo později a naskočilo již do hezky rozjetého vlaku. Maso, pivo i atmosféra byly vynikající ( až na V.Macha, který už nás měl dost a brzy se vytratil ... ), horší to ovšem bylo s přesností tradiční střelby na zavěšenou lahev. Zní to neuvěřitelně, ale skutečně nikdo za celý večer cíl netrefil, a to se kopalo až do tmy, za 20, 10, 50 Kč, každý kopal několikrát až skoro do tmy, ani vypsaná prémie nepomohla, no, ale nepovedlo se.  Zde pro ilustraci přinášíme fotodokumentaci :

Kdokoli by měl ze soboty nějaký další zajímavý postřeh, ať se s námi o něj podělí !!

Svatby 2007

Petr Svatoš už to má nečekaně za sebou . No, a našeho slavného tanečníka Z.Zemana to čeká v létě. Budou-li k dispozici podrobnosti, určitě je přineseme.

Speciální dres pro Vl.Zemana k neuvěřitelným padesátinám !!

Před zápasem s Borkem ( 19.5. ) jsme předali našemu kamarádovi a dlouholetému spoluhráči Vláďovi Zemanovi památeční dres s číslem 50. Dokonce bylo málem potřeba, aby nastoupil a opět nám pomohl ...

   

Speciální dres pro dědu Hoška

O poločase domácího zápasu s N.Hodějovicemi ( 7.4. ) jsme předali nejvěrnějšímu fanouškovi v historii chrášťanského fotbalu památeční dres s číslem 81 ( letošní věk ). Pan Hošek provedl také slavnostní výkop do druhého poločasu a nadále nezapomněl v novém dresu fandit !!

      

Dokopná podzim 2006

Dokopná vyšla na sobotu 11.11. po domácím zápase. V Chrášťanech nahoře v hasičárně byla velmi dobrá nálada, samozřejmě umocněna výsledkem zápasu ( Nemanice 8 : 1 ) ! Odhady se naplnily, výběrčí skutečně kasu vrchovatě zaplnil !!  Jediným drobným nedostatkem byla ne úplně hojná účast. Příště je nezbytně nutné se polepšit !!  Mimořádnou pochvalu si určitě zaslouží Lukáš Hartman a Pavel Hora, za skvělou přípravu výzdoby a občerstvení.

Kdokoli by měl ze soboty nějaký zajímavý postřeh, ať se s námi o něj podělí !!

---------------------------------------------------------------------

Tradiční pouťový turnaj 2006

O pouťové neděli 27.8.  se konal tradiční pouťový turnaj, tentokrát jako Memoriál Jiřího Hoška. Prvenství vybojovalo mužstvo v Dražíče.

Výsledky :  Dražíč - Chrášťany B  4 : 2,   Chrášťany B - Chrášťany OLDIES  0 : 0 ,  Dražíč - Chrášťany OLDIES   0 : 0.

Atmosféra i počasí byly výborné, turnaj proběhl velice důstojně.